Naše služby

    Součástí našich služeb je odborné poradenství, vypracování projektu, odborná montáž, pomoc při vyřízení dotací Zelená úsporám a servis.

     

     

 

Naším partnerem je společnost

 

logo

 

Jsme certifikovaným partnerem:

 

zelenausporam

 

rwe

Nabídka zaměstnání

V současné době nemáme žádná volná pracovní místa.

Produkty

Individuální řešení s efektivními systémy pro všechny nositele energie a oblasti použití.

Kompletní program Viessmann

Viessmann je technologickým průkopníkem topenářské branže. Kompletní program Viessmann poskytuje individuální řešení s efektivními systémy pro všechny oblasti použití a všechny druhy energie. Jako průkopník ochrany životního prostředí dodává firma už po desetiletí mimořádně efektivní topné systémy s nízkou úrovní škodlivin na ►olej a ►plyn i ►solární systémy, topné systémy na ►pevná paliva a ►tepelná čerpadla.

Kompletní program Viessmann poskytuje špičkovou technologii a udává měřítka. Díky vysoké energetické efektivitě pomáhá šetřit náklady na vytápění a je správnou volbou i z hlediska ekologie. Všechny výrobky firmy Viessmann vyhovují směrnicím týkajícím se zamezení a zmírnění znečištění životního prostředí emisemi, které jsou platné v celé Evropě. Firma Viessmann cítí povinnost chránit co nejlépe životní prostředí a zdroje. K tomu firma používá nejlepší dostupnou techniku na výrobu tepla.

Individuální hospodárná řešení

Viessmann má pro každou potřebu vhodný topný systém, nástěnný a stacionární, s možností individuální kombinace, progresivní a hospodárný. Ať už pro rodinné a dvougenerační domy, pro velké obytné budovy, pro podnikání a průmysl nebo pro sítě centrálního vytápění. Přitom není důležité, jestli je zařízení určeno pro modernizaci nebo novostavbu. Viessmann vyvíjí a vyrábí inovační topné systémy, které přesvědčí špičkovou kvalitou, energetickou efektivitou a dlouhou životností. Mnoho těchto výrobků se stalo milníky topné techniky.

 

Olejové kondenzační kotle
Plynové kotle
Plynové kondenzační kotle
Kotle na pevná paliva
Střední kotle
Regulační technika
Sluneční kolektory
Fotovoltaické systémy
Tepelná čerpadla
Zásobníkové ohřívače vody
Větrací systémy pro obytné prostory
Tepelné výměníky

 
 

 

>